Kdo jsem?

Jmenuji se Markéta Hrušková, těší mě. Miluji propojování offline světa s online světem pomocí moderní techniky, sociálních sítí a kreativity člověka. To vše jednoduše, přehledně a s výsledkem.

Ukazuji podnikatelům v MLM, jak díky online světu komunikovat se zákazníky na internetu a prodávat ještě víc. 

A když zapátrám ve své minulosti, tak studium vysoké školy mě rozhodně na momentální práci nepřipravilo. Mám vystudovanou Zdravotně sociální fakultu, 15 let jsem pracovala ve farmaceutickém byznysu. Pak přišel zlom, dala jsem výpověď a šla pracovat k manželovi do realitní kanceláře, zde jsem se poprvé setkala s online marketingem.

A protože to byla láska na první pohled, zkoumala jsem ten náš vztah do hloubky. Nořila se víc a víc, až z toho byla vášeň a posedlost.

V té době ke mně přišla i nabídka zapojit se do sítě v MLM, protože se mi líbila jak filosofie firmy, tak produkty. Na tuto nabídku jsem kývla. Od první chvíle jsem věděla, že MLM budu dělat online.  A taky se tak stalo. Díky tomu jsem pronikla i do tohoto oboru a zjistila jsem, že je zde obrovský potenciál. V MLM online marketing nikdo své lidi neučí -  většina lídrů se online světa bojí, neznají ho a nevěří mu.

A proto jsem rozhodla založit projekt MLM online, abych vám pomohla online svět milovat a pochopit.

To, co učím, umím skvěle. Mám vše vyzkoušené a ověřené v praxi.

 

Chci inspirovat lidi k objevení krásy online světa, díky kterému mohou své nadání šířit rychleji, efektivněji a pracovat nezávisle na místě a času, aby v jejich životech zažívali více volnosti, radosti a naplnění.